Schneider impulzní relé 1ZAP 1VYP 16A LI 230V AC/110V DC 5060Hz
KOD KRAT.:AMA9C30815
KOD VÝR.:A9C30815
EAN.:3606480091971
| Délka balení | 67 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 39.4 cm |
| Šířka balení | 394 mm |
| Výška balení | 394 mm |
| Produktová řada | Twirly |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Patice | Ostatní |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| EAN | 8718696122853 |
| Váha | 0.903 kg |
| Rozměry | 66x350x350mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Světelný tok | 1700 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 17 W |
| Životnost | 20000 hod |
| Barevné provedení | šedá |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 10 ks |
| EAN | 8718696122853 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696214381 | box | 11 | ks |
| EAN | 08718696214381 | bal | 4 | ks |
| KOD | PHI31815/87/16 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915004571501 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMA9C30815
KOD VÝR.:A9C30815
EAN.:3606480091971
KOD KRAT.:AN211P/15X10/ZELZL
KOD VÝR.:5906194000909
EAN.:5906194000909
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CD/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-6500K
EAN.:4892657053470
KOD KRAT.:MOI418ALDPEPNZ
KOD VÝR.:I418ALDP600EPNZ
EAN.:8595073717068
KOD KRAT.:BEK1331.2
KOD VÝR.:1804100701
EAN.:8592920086063
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena