PHILIPS stropní svítidlo myLiving Twirly 2700K 1x17W 1700lm IP20 ;bílá
KOD KRAT.:PHI31815/31/16_pos
KOD VÝR.:8718696122846
EAN.:8718696122846
| Délka balení | 67 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 39.4 cm |
| Šířka balení | 394 mm |
| Výška balení | 394 mm |
| Produktová řada | Twirly |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Patice | Ostatní |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| EAN | 8718696122846 |
| Váha | 0.903 kg |
| Rozměry | 66x350x350mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Světelný tok | 1700 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 17 W |
| Životnost | 20000 hod |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 10 ks |
| EAN | 8718696122846 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696214374 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8718696214374 | box | 11 | ks |
| GPC | 915004571401 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI31815/31/16 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI31815/31/16_pos
KOD VÝR.:8718696122846
EAN.:8718696122846
KOD KRAT.:OSISMCORS8WTWF
KOD VÝR.:4058075765153
EAN.:4058075765153
KOD KRAT.:PHIH17465/30/P7
KOD VÝR.:8718696174401
EAN.:8718696174401
KOD KRAT.:OSH64450SAX
KOD VÝR.:4058075094291
EAN.:4058075094291
KOD KRAT.:PHIW8719514551718
KOD VÝR.:871951455171800
EAN.:8719514551718
KOD KRAT.:BESB3015
KOD VÝR.:2333130150
EAN.:8595025375766
KOD KRAT.:KK8481_HB
KOD VÝR.:8481_HB
EAN.:8595057657069
KOD KRAT.:OSH64427SAX
KOD VÝR.:4058075094239
EAN.:4058075094239
KOD KRAT.:SIPB30
KOD VÝR.:PB30
EAN.:8592718026325
KOD KRAT.:PHQBN126C80S/840TW1
KOD VÝR.:871016336356199
EAN.:8710163363561
KOD KRAT.:KKKU68-45/V_KA
KOD VÝR.:KU 68-45/V_KA
EAN.:8595568936257
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena