EMOS pulsní zdroj N3111 1000mA 3-12V s hřebínkem Kód:N3111
KOD KRAT.:BEN3111
KOD VÝR.:1703100021
EAN.:8592920064078
| přepravní rozměr cm | 42.1 cm |
|---|---|
| Produktová řada | Stock |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Patice | Ostatní |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| EAN | 8718696131329 |
| Váha | 0.865 kg |
| Rozměry | xxmm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Světelný tok | 600 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 6 W |
| Životnost | 25000 hod |
| Barevné provedení | antracit |
| Krytí | IP44 |
| Balení | 6 ks |
| EAN | 8718696131329 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696220818 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8718696220818 | box | 11 | ks |
| KOD | PHI16466/93/16 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005194601 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEN3111
KOD VÝR.:1703100021
EAN.:8592920064078
KOD KRAT.:MGLG200133/WW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657098716
KOD KRAT.:OS4099854067822
KOD VÝR.:4099854067822
EAN.:4099854067822
KOD KRAT.:MGLR6303.1LN-WFL/WW
KOD VÝR.:LR6303.1LN-WFL+GU10+827+V0240
EAN.:4892657099164
KOD KRAT.:HDL339A
KOD VÝR.:L339A
EAN.:8596425131259
KOD KRAT.:OSEDD9/830EM
KOD VÝR.:4058075823174
EAN.:4058075823174
KOD KRAT.:BEP0315R
KOD VÝR.:1902030508
EAN.:8592920016428
KOD KRAT.:MDSBC25.4/12.7
KOD VÝR.:RCACS25,4/12,7-1000
EAN.:8591120048581
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena