MODUS LED panel FITP 57W 6400lm/840 IP40; 30x120cm vestav DALI BTC
KOD KRAT.:MOFITP6000C4KN/DALIB
KOD VÝR.:FITP6000C4KN600/DALIBTC
EAN.:8596099093228
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Uni Bollards |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| Technické parametry: | |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Veřejné osvětlení |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 760 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Krytí | IP65 |
| Příkon | 15 W |
| Užitý zdroj | LED |
| Životnost | 50000 hod |
| KOD | PHQBCP310NW | ks | 1 | ks |
| GPC | 824110185731 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOFITP6000C4KN/DALIB
KOD VÝR.:FITP6000C4KN600/DALIBTC
EAN.:8596099093228
KOD KRAT.:MOQP3B/500ND
KOD VÝR.:QP3B600/500ND
EAN.:8595073702170
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena