MODUS nouzové svítidlo LED AXN 1x1W SA/1h. IP65 přisaz.;U optika bílá
KOD KRAT.:MOAXNU/1W/B/1/SA/ATW
KOD VÝR.:OZN/AXNU/1W/B/1/SA/AT/WH
EAN.:5902869501511
| Délka balení | 69 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 40 cm |
| Šířka balení | 395 mm |
| Výška balení | 400 mm |
| Produktová řada | Wawel |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Patice | Ostatní |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Typ svítidla | Stropnice |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| Rozměry | 66x350x350mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Světelný tok | 1600 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 17 W |
| Životnost | 20000 hod |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 10 ks |
| EAN | 8718696162774 |
| Váha | 0.888 kg |
| EAN | 8718696162774 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696232019 | bal | 4 | ks |
| KOD | PHI31821/31/P5 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696232019 | box | 11 | ks |
| GPC | 915005315604 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOAXNU/1W/B/1/SA/ATW
KOD VÝR.:OZN/AXNU/1W/B/1/SA/AT/WH
EAN.:5902869501511
KOD KRAT.:MOMEGALW2M4PCOV1/21N
KOD VÝR.:MEGALW2M4PCOV1/2100ND
EAN.:8595073734522
KOD KRAT.:OSEST8PROEM5.1840
KOD VÝR.:4099854037351
EAN.:4099854037351
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena