LEDVANCE LED zářivka T8 EM PLUS E 1,5m 20W 220V G13 3000lm 4000K NonDim 50Y
KOD KRAT.:OS4099854604065
KOD VÝR.:4099854604065
EAN.:4099854604065
| Produktová řada | County |
|---|---|
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Patice | Ostatní |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Balení | 30 ks |
| Váha | 0.3 kg |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Světelný tok | 330 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 4 W |
| Životnost | 20000 hod |
| Barevné provedení | nikl/mosaz |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 8718696125502 |
| Rozměry | 129x88x88 mm |
| EAN | 8718696125502 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696215951 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8718696215951 | box | 11 | ks |
| KOD | PHI53350/17/16 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915004938201 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854604065
KOD VÝR.:4099854604065
EAN.:4099854604065
KOD KRAT.:OSEST5HEHF7840
KOD VÝR.:4099854029462
EAN.:4099854029462
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena