EMOS flexošňůra 2x0.75mm rovná vidlice.5m KF-H1 H03VVH2-F černá Kód:S19275
KOD KRAT.:BES19275
KOD VÝR.:2401750232
EAN.:8595025318633
| přepravní rozměr cm | 21.1 cm |
|---|---|
| Produktová řada | Stratosphere |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Patice | Ostatní |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| Balení | 16 ks |
| EAN | 8718696161395 |
| Váha | 0.529 kg |
| Rozměry | xxmm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Světelný tok | 1000 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 5 W |
| Životnost | 30000 hod |
| Barevné provedení | antracit |
| Krytí | IP44 |
| EAN | 8718696161395 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696231050 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8718696231050 | box | 11 | ks |
| GPC | 915005378702 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI16487/93/P3 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BES19275
KOD VÝR.:2401750232
EAN.:8595025318633
KOD KRAT.:OSF4099854147944
KOD VÝR.:4099854147944
EAN.:4099854147944
KOD KRAT.:PHIH50633/30/P7
KOD VÝR.:8718696171547
EAN.:8718696171547
KOD KRAT.:OSF4099854149009
KOD VÝR.:4099854149009
EAN.:4099854149009
KOD KRAT.:BEP0317
KOD VÝR.:1902030700
EAN.:8595025302328
KOD KRAT.:OSEDL8/840HF
KOD VÝR.:4058075822078
EAN.:4058075822078
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena