PHILIPS LED panel CorelineIA RC132V 34S 35W 3400lm/830 50Y 60x60 ;OC
KOD KRAT.:PHQRC132V34S/830
KOD VÝR.:871869938521700
EAN.:8718699385217
| Délka balení | 106 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 23.6 cm |
| Šířka balení | 181 mm |
| Výška balení | 236 mm |
| Produktová řada | Python |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Patice | Ostatní |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | ANO |
| S vypínačem | NE |
| EAN | 8718696131657 |
| Váha | 0.47 kg |
| Rozměry | 215x171x96mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Světelný tok | 600 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 6 W |
| Životnost | 25000 hod |
| Barevné provedení | nerez |
| Krytí | IP44 |
| Balení | 6 ks |
| EAN | 8718696131657 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696221112 | bal | 4 | ks |
| KOD | PHI17324/47/16 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696221112 | box | 11 | ks |
| GPC | 915005197401 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHQRC132V34S/830
KOD VÝR.:871869938521700
EAN.:8718699385217
KOD KRAT.:MOEK2000A4KN/1/ND
KOD VÝR.:EK2000A4KN600/1/ND
EAN.:8596099071691
KOD KRAT.:MOHVL1MKO3V1/1050ND
KOD VÝR.:HVL1MKO3V1/1050ND
EAN.:8595073704914
KOD KRAT.:MOBRS4KOPC375V2/ND
KOD VÝR.:BRS4KOPC375V2/ND
EAN.:8595073733594
KOD KRAT.:MOQ2D/1400DALI
KOD VÝR.:Q2D600/1400DALI
EAN.:8595073730395
KOD KRAT.:SEZSN15MO
KOD VÝR.:SN 15 MO
EAN.:5907484332922
KOD KRAT.:MOSTL8000C/ND
KOD VÝR.:STL8000C/ND
EAN.:8596099002978
KOD KRAT.:PHI53090/31/12
KOD VÝR.:8718291487920
EAN.:8718291487920
KOD KRAT.:PHI32810/31/P0
KOD VÝR.:8718696169308
EAN.:8718696169308
KOD KRAT.:KAH05VVF4G0.75B
KOD VÝR.:1230030
EAN.:8591043359269
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena