TREMIS zemnící drát 8mm (0.4kg/m) zinek
KOD KRAT.:HTRDRAT8
KOD VÝR.:Z205
EAN.:8595614770651
| Délka balení | 93 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 93 cm |
| Šířka balení | 133 mm |
| Výška balení | 148 mm |
| Produktová řada | Macaw |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Patice | Ostatní |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| Rozměry | 130x122x85mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Světelný tok | 270 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 3 W |
| Životnost | 15000 hod |
| Barevné provedení | černá |
| Krytí | IP44 |
| Balení | 24 ks |
| EAN | 8718291529378 |
| Váha | 0.267 kg |
| EAN | 08718696210420 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8718291529378 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718291521570 | box | 11 | ks |
| EAN | 8718696210420 | box | 11 | ks |
| GPC | 915004435001 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI17302/30/16 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:HTRDRAT8
KOD VÝR.:Z205
EAN.:8595614770651
KOD KRAT.:AMWDE000522
KOD VÝR.:WDE000522
EAN.:3303432400521
KOD KRAT.:HDD540
KOD VÝR.:D540
EAN.:8595118857827
KOD KRAT.:HTRCUDUDA18
KOD VÝR.:V913
EAN.:8595614723053
KOD KRAT.:SASPP3015C/25
KOD VÝR.:SUP.3.401/25
EAN.:8594031136750
KOD KRAT.:PHIH17432/30/P7
KOD VÝR.:8718696170519
EAN.:8718696170519
KOD KRAT.:EABC-O-1/5-TW-ECO
KOD VÝR.:281649
EAN.:4015082816490
KOD KRAT.:LDKLIC01_044
KOD VÝR.:01.044
EAN.:2029000005585
KOD KRAT.:SIPPV5/ 1.5B
KOD VÝR.:PP50
EAN.:8595092107482
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena