SEZ rozvodnice na omítku STILO STI615-12 12mod. IP30 průhledná dvířka bílá N/PE
KOD KRAT.:SEZSTI615-12
KOD VÝR.:STI615-12
EAN.:5999547616155
| přepravní rozměr cm | 23 cm |
|---|---|
| Produktová řada | Bustan |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Patice | Ostatní |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | ANO |
| S vypínačem | NE |
| Balení | 16 ks |
| EAN | 8718696161357 |
| Váha | 0.575 kg |
| Rozměry | xxmm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Světelný tok | 1000 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 5 W |
| Životnost | 30000 hod |
| Barevné provedení | antracit |
| Krytí | IP44 |
| GPC | 915005378402 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696161357 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI16484/93/P3 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696231012 | box | 11 | ks |
| EAN | 08718696231012 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:SEZSTI615-12
KOD VÝR.:STI615-12
EAN.:5999547616155
KOD KRAT.:PHI17394/93/P3
KOD VÝR.:8718696166017
EAN.:8718696166017
KOD KRAT.:PHIW8719514554597
KOD VÝR.:871951455459700
EAN.:8719514554597
KOD KRAT.:BESB3015
KOD VÝR.:2333130150
EAN.:8595025375766
KOD KRAT.:EA80D125Q
KOD VÝR.:80D125Q
EAN.:5027590490436
KOD KRAT.:KKKP67/3_KA
KOD VÝR.:KP 67/3_KA
EAN.:8595057650558
KOD KRAT.:HTRDUDA22
KOD VÝR.:V310
EAN.:8595614705004
KOD KRAT.:OSEDT/E16/830HF
KOD VÝR.:4058075822337
EAN.:4058075822337
KOD KRAT.:SIDA25
KOD VÝR.:DA25
EAN.:8592718018832
KOD KRAT.:KKPNE100X20_HB
KOD VÝR.:PNE 100X20_HB
EAN.:8595057624672
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena