PHILIPS rohová spojka ZRS750 CCPE BK k 3f.liště (XTS35-2) ;černá
KOD KRAT.:PHQZRS750CCPEBK
KOD VÝR.:871155914152799
EAN.:8711559141527
| přepravní rozměr cm | 18 cm |
|---|---|
| Produktová řada | Thermal |
| Užitý zdroj | klasická žárovka |
| Typ svítidla | downlight |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Výřez | pr. 90 mm |
| Balení | 18 ks |
| EAN | 8718696154168 |
| Rozměry | 105x105x150mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Patice | GU10 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Příkon | 35 W |
| Barevné provedení | chrom |
| Krytí | IP44 |
| EAN | 08718696224830 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8718696154168 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718291470700 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696224830 | box | 11 | ks |
| EAN | 8718291518716 | box | 11 | ks |
| EAN | 08718291518716 | box | 11 | ks |
| GPC | 915000945303 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI59910/11/PN | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHQZRS750CCPEBK
KOD VÝR.:871155914152799
EAN.:8711559141527
KOD KRAT.:PHI53172/31/P0
KOD VÝR.:8718696154519
EAN.:8718696154519
KOD KRAT.:PHLEDCPB5/827F
KOD VÝR.:871951431250000
EAN.:8719514312500
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena