PHILIPS stropní svítidlo Cavanal 18W 1500-150lm/827 IP20 ;bílá
KOD KRAT.:PHI32810/31/P0
KOD VÝR.:8718696169308
EAN.:8718696169308
| Délka balení | 102 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 13.8 cm |
| Šířka balení | 138 mm |
| Výška balení | 115 mm |
| Produktová řada | Runner |
| Užitý zdroj | klasická žárovka |
| Třída svítidla | I |
| Včetně zdroje | NE |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| Balení | 18 ks |
| EAN | 8718291487920 |
| Váha | 0.345 kg |
| Rozměry | 107x110x90mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Patice | GU10 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 8718291487920 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718291433408 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718291523154 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8717943099078 | box | 11 | ks |
| EAN | 8718291523154 | box | 11 | ks |
| KOD | PHI53090/31/12 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915004328701 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08717943099078 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHI32810/31/P0
KOD VÝR.:8718696169308
EAN.:8718696169308
KOD KRAT.:KAH05VVF4G0.75B
KOD VÝR.:1230030
EAN.:8591043359269
KOD KRAT.:MOQP2C/700ND
KOD VÝR.:QP2C600/700ND
EAN.:8595073720327
KOD KRAT.:MOQPN5C/1050ND
KOD VÝR.:QPN5C600/1050ND
EAN.:8596099007836
KOD KRAT.:AMNU230618
KOD VÝR.:NU230618
EAN.:3606481953131
KOD KRAT.:MOQP3C/1050ND
KOD VÝR.:QP3C600/1050ND
EAN.:8595073790153
KOD KRAT.:PHICL202ECRD64WHV
KOD VÝR.:8718699729035
EAN.:8718699729035
KOD KRAT.:MOISRCC2KV3V162/DI14
KOD VÝR.:ISRCC2KV3V162/DALI1400I5
EAN.:8596099013219
KOD KRAT.:OSISMORMO2438BWF
KOD VÝR.:4058075486362
EAN.:4058075486362
KOD KRAT.:PHLEDP7W/WWF/E27/BL
KOD VÝR.:8718699772253
EAN.:8718699772253
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena