GP baterie lithiová-knoflík. 3V/210mAh CR2032
KOD KRAT.:GPCR2032
KOD VÝR.:1042203215
EAN.:4891199001147
| přepravní rozměr cm | 35 cm |
|---|---|
| Produktová řada | Quartz |
| Užitý zdroj | klasická žárovka |
| Typ svítidla | downlight |
| Krytí | IP23 |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Výřez | pr. 84 mm |
| EAN | 8718696155776 |
| Váha | 0.47 kg |
| Rozměry | 84x84x110mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Patice | GU10 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Příkon | 150 W |
| Barevné provedení | chrom |
| Balení | 20 ks |
| EAN | 8718696155776 | ks | 1 | ks |
| EAN | 5412253842279 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696225592 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8718696225592 | box | 11 | ks |
| EAN | 5413987493515 | box | 11 | ks |
| GPC | 915000190006 | ks | 1 | ks |
| EAN | 05413987493515 | box | 11 | ks |
| KOD | PHI59323/17/PN | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:GPCR2032
KOD VÝR.:1042203215
EAN.:4891199001147
KOD KRAT.:SIPF13
KOD VÝR.:PF13
EAN.:8595092122065
KOD KRAT.:MO12023610205
KOD VÝR.:12023610205
KOD KRAT.:AMA9Z21425
KOD VÝR.:A9Z21425
EAN.:3606480443176
KOD KRAT.:HGFL221B
KOD VÝR.:FL221B
EAN.:3250610670897
KOD KRAT.:OSF4058075835221
KOD VÝR.:4058075835221
EAN.:4058075835221
KOD KRAT.:MOPL/1W/E/1/SE/X/GR
KOD VÝR.:OZAWPL1SE
EAN.:5902448932835
KOD KRAT.:HDN011
KOD VÝR.:N011
EAN.:8595118880962
KOD KRAT.:DUH01989
KOD VÝR.:01989
EAN.:8011905173456
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena