PHILIPS tlumivka rtuťova BHL 250 K307 230-240V 50Hz
KOD KRAT.:PHWPBHL250K307
KOD VÝR.:872790088701300
EAN.:8727900887013
| Délka balení | 111 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 15.1 cm |
| Šířka balení | 151 mm |
| Výška balení | 170 mm |
| Produktová řada | Pongee |
| Užitý zdroj | klasická žárovka |
| Třída svítidla | I |
| Včetně zdroje | NE |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| EAN | 8718696164785 |
| Váha | 0.345 kg |
| Rozměry | 82x138x100mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Patice | GU10 |
| Napětí | 220-240 V |
| Barevné provedení | černá |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 12 ks |
| EAN | 8718696233948 | box | 11 | ks |
| GPC | 915005530701 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696164785 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI50581/30/PN | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696233948 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHWPBHL250K307
KOD VÝR.:872790088701300
EAN.:8727900887013
KOD KRAT.:MOLVLEDAL4500
KOD VÝR.:LVLEDAL4500
EAN.:8595073776065
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena