MODUS LED panel IS 37W 4300lm/830 IP20; 124x31cm omega
KOD KRAT.:MOISRCC2KV3V162/DI14
KOD VÝR.:ISRCC2KV3V162/DALI1400I5
EAN.:8596099013219
| Délka balení | 85 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 235 mm |
| Výška balení | 235 mm |
| Světelný tok | 640 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Patice | Ostatní |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8718699729035 |
| Rozměry | 73x225x225mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 6 W |
| Barevné provedení | bílé |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 10 ks |
| EAN | 8718699729035 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHICL202ECRD64WHV | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005775331 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOISRCC2KV3V162/DI14
KOD VÝR.:ISRCC2KV3V162/DALI1400I5
EAN.:8596099013219
KOD KRAT.:OSISMORMO2438BWF
KOD VÝR.:4058075486362
EAN.:4058075486362
KOD KRAT.:PHLEDP7W/WWF/E27/BL
KOD VÝR.:8718699772253
EAN.:8718699772253
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena