EMOS zvonek bezdrátový P5750 Kód:P5750 ; zásuv.
KOD KRAT.:BEP5750
KOD VÝR.:3402118000
EAN.:8592920096963
| Délka balení | 300 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 300 mm |
| Výška balení | 82 mm |
| Produktová řada | Shan |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Patice | Ostatní |
| S pohybovým čidlem? | ANO |
| EAN | 8718699680534 |
| Rozměry | 80x260x260mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Světelný tok | 1000 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 12 W |
| Barevné provedení | bílé |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 12 ks |
| EAN | 8718699680534 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHICL253ECRD122WHVSR | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002215901 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEP5750
KOD VÝR.:3402118000
EAN.:8592920096963
KOD KRAT.:EAISO 1
KOD VÝR.:770502402
EAN.:9004852321536
KOD KRAT.:WG221-412/5
KOD VÝR.:221-412/5
EAN.:8594031136033
KOD KRAT.:MDSBC6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048635
KOD KRAT.:BER5610
KOD VÝR.:1807300200
EAN.:8595025317629
KOD KRAT.:BES8251
KOD VÝR.:2308205010
EAN.:8595025309198
KOD KRAT.:AMEPH2800321
KOD VÝR.:EPH2800321
EAN.:3606480525957
KOD KRAT.:OSESMR503.3MCWF
KOD VÝR.:4058075609556
EAN.:4058075609556
KOD KRAT.:AN211P/15X10/ZELZL
KOD VÝR.:5906194000909
EAN.:5906194000909
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CD/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-6500K
EAN.:4892657053470
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena