ABB TANGO zásuvka 2-násobná 2x2P+PE clonky natoč.dutina ;bílá
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
| Délka balení | 59 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 525 mm |
| Výška balení | 528 mm |
| Produktová řada | Ozziet |
| Světelný tok | 3900 lm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Patice | Ostatní |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8719514432062 |
| Délka | 500 |
| Šířka | 500 |
| Výška | 55 |
| Průměr | 500 mm |
| Rozměry | 35x500x500mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Index barevného podání | 80 |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 36 W |
| Krytí | IP20 |
| GPC | 929003196901 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514432062 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI8719514432062 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
KOD KRAT.:YTNALU-T100/1
KOD VÝR.:9141
EAN.:8595226103625
KOD KRAT.:SISSN5500E
KOD VÝR.:SSN5500E
EAN.:8595092115449
KOD KRAT.:BEPC1315
KOD VÝR.:1902330500
EAN.:8592920008317
KOD KRAT.:PHLEDA13/827_pos
KOD VÝR.:8720169326095
EAN.:8720169326095
KOD KRAT.:PHIW8719514551954
KOD VÝR.:871951455195400
EAN.:8719514551954
KOD KRAT.:KK8656_HB
KOD VÝR.:8656_HB
EAN.:8595057614246
KOD KRAT.:PHLEDCP4.3/WWE14/BL
KOD VÝR.:8718699763435
EAN.:8718699763435
KOD KRAT.:PHI50584/30/PN
KOD VÝR.:8718696164877
EAN.:8718696164877
KOD KRAT.:BEA1397
KOD VÝR.:3104139700
EAN.:8592920030844
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena