LEDVANCE LED pásek VALUE.PROT. 13.2W/m 24V 3000K 1320lm/m IP66 role.5m
KOD KRAT.:OSILSV1500/830/5/IP6
KOD VÝR.:4058075705623
EAN.:4058075705623
| Délka balení | 100 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 350 mm |
| Výška balení | 350 mm |
| Produktová řada | Doris |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Patice | Ostatní |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8718699758882 |
| Délka | 313 |
| Šířka | 313 |
| Výška | 90 |
| Průměr | 313 mm |
| Rozměry | 90x313x313mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Index barevného podání | 80 |
| Světelný tok | 1500 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 17 W |
| Krytí | IP44 |
| EAN | 8718699758882 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHICL25717W27KW | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002367701 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSILSV1500/830/5/IP6
KOD VÝR.:4058075705623
EAN.:4058075705623
KOD KRAT.:NAL36/958
KOD VÝR.:110563000
EAN.:4054657104907
KOD KRAT.:PHWHFP214-35TL5
KOD VÝR.:872790090503800
EAN.:8727900905038
KOD KRAT.:OS4099854430534
KOD VÝR.:4099854430534
EAN.:4099854430534
KOD KRAT.:HTRPV21D
KOD VÝR.:V251
EAN.:8595614708357
KOD KRAT.:OSILSP500/930/5/IP67
KOD VÝR.:4058075705852
EAN.:4058075705852
KOD KRAT.:PHI8720169299054
KOD VÝR.:872016929905400
EAN.:8720169299054
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena