PHILIPS reflektor Ledinaire BVP167 20W 2400lm/830-40-65 50Y IP65 sym.
KOD KRAT.:PHQBVP167-736023
KOD VÝR.:872016973602399
EAN.:8720169736023
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Ledinaire floodlight (generace 3) |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8719514533639 |
| Technické parametry: | |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Floodlighty |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 2200 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Typ svítidla | FLOODLIGHT |
| Krytí | IP65 |
| Příkon | 20 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| GPC | 911401842483 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514533639 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQBVP16424/830S | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951453363999 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHQBVP167-736023
KOD VÝR.:872016973602399
EAN.:8720169736023
KOD KRAT.:PHI8719514432123
KOD VÝR.:871951443212300
EAN.:8719514432123
KOD KRAT.:AMNU200454
KOD VÝR.:NU200454
EAN.:3606489452391
KOD KRAT.:PHQRC065ZSME-3/WH
KOD VÝR.:871016336592399
EAN.:8710163365923
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena