PHILIPS HUE-WA svít.vestav.LED Adore 1x5W GU10 350lm/WH IP44 ;chrom +switch
KOD KRAT.:PHIH8719514340794
KOD VÝR.:871951434079400
EAN.:8719514340794
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CoreLine přisazené (generace 3) |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8719514512344 |
| Technické parametry: | |
| Možnost stmívat | DALI |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Kancelářská |
| přepravní rozměr cm | 125 cm |
| Příkon | 31 W |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Světelný tok | 4000 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 8719514512344 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951451234400 | ks | 1 | ks |
| GPC | 911401882081 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQSM136V28S/830D | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8719514340794
KOD VÝR.:871951434079400
EAN.:8719514340794
KOD KRAT.:PHIH8719514338500
KOD VÝR.:871951433850000
EAN.:8719514338500
KOD KRAT.:AMEPH4100121
KOD VÝR.:EPH4100121
EAN.:3606480526831
KOD KRAT.:AMEPH3400121
KOD VÝR.:EPH3400121
EAN.:3606480526541
KOD KRAT.:OSQTFQ280F/CW
KOD VÝR.:4050300825564
EAN.:4050300825564
KOD KRAT.:OSEST5HOAC26865
KOD VÝR.:4058075824157
EAN.:4058075824157
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena