PHILIPS LED 100W A67 E27 WW FR ND 2CT/6 EC
KOD KRAT.:PH8719514451377
KOD VÝR.:871951445137700
EAN.:8719514451377
| Výrobce: | |
| Produktová řada | HF-P |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8727900911664 |
| Váha | 0.203 kg |
| Délka | 280 |
| Rozměry | 28x3x2,8cm |
| Šířka | 30 |
| Výška | 28 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 280 mm |
| Podskupina zboží | pro zářivky |
| přepravní rozměr cm | 28 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 30 mm |
| Třída svítidla | NIL |
| Výška balení | 28 mm |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 8727900911664 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHWHFP218/36TL-D | ks | 1 | ks |
| GPC | 913713031666 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08727900911664 | box | 11 | ks |
| EAN | 8711500999665 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872790091166400 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PH8719514451377
KOD VÝR.:871951445137700
EAN.:8719514451377
KOD KRAT.:DK-AB1253030
KOD VÝR.:1253-030
EAN.:8595108200022
KOD KRAT.:PHLS2
KOD VÝR.:871150069750933
EAN.:8711500697509
KOD KRAT.:KACYKY5C2.5
KOD VÝR.:CYKY5x2.5
EAN.:8595067595122
KOD KRAT.:PH8719514263222
KOD VÝR.:871951426322200
EAN.:8719514263222
KOD KRAT.:OSVHIE400NCL
KOD VÝR.:4058075039780
EAN.:4058075039780
KOD KRAT.:KACYKY5C16
KOD VÝR.:CYKY5x16
EAN.:2029000009712
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena