MODUS LED vestavné liniové svítidlo HVL 54W 4450lm/830 IP20 ND ;
KOD KRAT.:MOHVL1MKO3V1/1050ND
KOD VÝR.:HVL1MKO3V1/1050ND
EAN.:8595073704914
| Výrobce: | |
| Produktová řada | HF-P |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8727900863192 |
| Váha | 0.282 kg |
| Délka | 360.0 |
| Rozměry | 35x3x2,2cm |
| Šířka | 30.0 |
| Výška | 22.0 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 360 mm |
| Podskupina zboží | pro zářivky |
| přepravní rozměr cm | 36 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 30 mm |
| Třída svítidla | NIL |
| Výška balení | 22 mm |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 8711500928603 | box | 11 | ks |
| EAN | 08711500928603 | box | 11 | ks |
| EOC | 871150092859730 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8727900863192 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872790086319200 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHWHFP149TL5 | ks | 1 | ks |
| GPC | 913713028066 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08727900863192 | box | 11 | ks |
| EAN | 8711500881977 | ks | 1 | ks |
| GPC | 9137130280 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500928597 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOHVL1MKO3V1/1050ND
KOD VÝR.:HVL1MKO3V1/1050ND
EAN.:8595073704914
KOD KRAT.:MOBRS4KOPC375V2/ND
KOD VÝR.:BRS4KOPC375V2/ND
EAN.:8595073733594
KOD KRAT.:MOQ2D/1400DALI
KOD VÝR.:Q2D600/1400DALI
EAN.:8595073730395
KOD KRAT.:SEZSN15MO
KOD VÝR.:SN 15 MO
EAN.:5907484332922
KOD KRAT.:MOSTL8000C/ND
KOD VÝR.:STL8000C/ND
EAN.:8596099002978
KOD KRAT.:PHI53090/31/12
KOD VÝR.:8718291487920
EAN.:8718291487920
KOD KRAT.:PHI32810/31/P0
KOD VÝR.:8718696169308
EAN.:8718696169308
KOD KRAT.:KAH05VVF4G0.75B
KOD VÝR.:1230030
EAN.:8591043359269
KOD KRAT.:MOQP2C/700ND
KOD VÝR.:QP2C600/700ND
EAN.:8595073720327
KOD KRAT.:MOQPN5C/1050ND
KOD VÝR.:QPN5C600/1050ND
EAN.:8596099007836
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena