MODUS liniové svítidlo LED TOP 15W 2300lm/840 IP20 ND ;asym.
KOD KRAT.:MOTOP2000S4CRA/ND
KOD VÝR.:TOP2000S4CRA/ND
EAN.:8596099043162
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8718699799052 |
| Technické parametry: | |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Nouzová |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 23 lm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Užitý zdroj | Ostatní |
| Krytí | IP65 |
| Příkon | 3 W |
| EAN | 8718699799052 | ks | 1 | ks |
| GPC | 912401483520 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871869979905200 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQEM8718699799052 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOTOP2000S4CRA/ND
KOD VÝR.:TOP2000S4CRA/ND
EAN.:8596099043162
KOD KRAT.:MOIF2BWS/1W/B/1SARUW
KOD VÝR.:OZAWIFB1SERS
EAN.:5900950310448
KOD KRAT.:MOTELXDPM7000L5/ND
KOD VÝR.:TELXDPM7000L5/ND
EAN.:8596099053024
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena