LEDVANCE SMART+ prodl.1xzásuvka OUTDOOR 220-240V 1.5m WIFI
KOD KRAT.:OSISMPLUGOUT1.5WF
KOD VÝR.:4058075532120
EAN.:4058075532120
| Délka balení | 95 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 21.1 cm |
| Šířka balení | 166 mm |
| Výška balení | 211 mm |
| Produktová řada | Hedgehog |
| Užitý zdroj | klasická žárovka |
| Třída svítidla | II |
| Včetně zdroje | NE |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| EAN | 8718696157053 |
| Váha | 0.709 kg |
| Rozměry | 91x160x182mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Patice | E27 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Barevné provedení | antracit |
| Krytí | IP44 |
| Balení | 8 ks |
KOD KRAT.:OSISMPLUGOUT1.5WF
KOD VÝR.:4058075532120
EAN.:4058075532120
KOD KRAT.:EABPZ-FP-800/150-45
KOD VÝR.:286690
EAN.:4015082866907
KOD KRAT.:OSVXBOR300W/60COFR
KOD VÝR.:4008321137722
EAN.:4008321137722
KOD KRAT.:SP74901101
KOD VÝR.:74901101
EAN.:4013902941308
KOD KRAT.:SP72991201
KOD VÝR.:72991201
EAN.:4013902934584
KOD KRAT.:AMEPH2800321
KOD VÝR.:EPH2800321
EAN.:3606480525957
KOD KRAT.:EOBZ912
KOD VÝR.:1912
EAN.:8594012220836
KOD KRAT.:OSISAHCIRC18450SI
KOD VÝR.:4058075762787
EAN.:4058075762787
KOD KRAT.:EAHWS-KLV
KOD VÝR.:178941
EAN.:4015081742585
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena