OSRAM autožárovka W16W 921 16W 12V W2.1x9.5d blistr-2ks
KOD KRAT.:OSA921-2BL
KOD VÝR.:4062172396486
EAN.:4062172396486
| Délka balení | 165 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 24 cm |
| Šířka balení | 150 mm |
| Výška balení | 240 mm |
| Produktová řada | Camill |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Patice | Ostatní |
| Příkon | 1.4 W |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8720169263932 |
| Rozměry | 205x190x140mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Světelný tok | 250 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Krytí | IP44 |
KOD KRAT.:OSA921-2BL
KOD VÝR.:4062172396486
EAN.:4062172396486
KOD KRAT.:OSILSV1500/830/5
KOD VÝR.:4058075707979
EAN.:4058075707979
KOD KRAT.:OSELIN4.7/827DS14s
KOD VÝR.:4099854232879
EAN.:4099854232879
KOD KRAT.:OS4099854188046
KOD VÝR.:4099854188046
EAN.:4099854188046
KOD KRAT.:OSA64210CBN-2HB
KOD VÝR.:4062172387538
EAN.:4062172387538
KOD KRAT.:HTRSR3A
KOD VÝR.:V115
EAN.:8595614702256
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena