PHILIPS LED panel Coreline RC136B 22-31W 3100-4300lm/840 50Y ;DALI
KOD KRAT.:PHQRCRC136B-512191
KOD VÝR.:871951451219100
EAN.:8719514512191
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169500259 |
| Rozměry | 60x60x580mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 605 mm |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Liniová |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 65 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Užitý zdroj | Ostatní |
| Výška balení | 65 mm |
| GPC | 911401815585 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016950025999 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8720169500259 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI8720169500259 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHQRCRC136B-512191
KOD VÝR.:871951451219100
EAN.:8719514512191
KOD KRAT.:PHI8719514453227
KOD VÝR.:871951445322700
EAN.:8719514453227
KOD KRAT.:PHI8720169365087
KOD VÝR.:872016936508700
EAN.:8720169365087
KOD KRAT.:PHI8719514328693
KOD VÝR.:871951432869300
EAN.:8719514328693
KOD KRAT.:OSA9012
KOD VÝR.:4008321863997
EAN.:4008321863997
KOD KRAT.:OS4099854430572
KOD VÝR.:4099854430572
EAN.:4099854430572
KOD KRAT.:PHISL2610705W27KN3I
KOD VÝR.:871869975595900
EAN.:8718699755959
KOD KRAT.:SIPF51
KOD VÝR.:PF51
EAN.:8592718019358
KOD KRAT.:OS4099854615382
KOD VÝR.:4099854615382
EAN.:4099854615382
KOD KRAT.:PHI53093/48/12
KOD VÝR.:8718291487845
EAN.:8718291487845
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena