LEDVANCE LED zářivka VALUE 1,8m T8 EM 21,6W 230V G13 6500K 2600lm ND;Bílá
KOD KRAT.:OS4099854434921
KOD VÝR.:4099854434921
EAN.:4099854434921
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8720169768406 |
| Technické parametry: | |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Liniová |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Krytí | IP20 |
| Příkon | 5 W |
| Světelný tok | 4100 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Životnost | 50000 hod |
| GPC | 911401850587 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016976840699 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQBN126C-768406 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8720169768406 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854434921
KOD VÝR.:4099854434921
EAN.:4099854434921
KOD KRAT.:OSEDDV7.5/830EM
KOD VÝR.:4058075821859
EAN.:4058075821859
KOD KRAT.:OS4099854432781
KOD VÝR.:4099854432781
EAN.:4099854432781
KOD KRAT.:KGS182119.FIL
KOD VÝR.:182119.FIL
EAN.:8594193602193
KOD KRAT.:OS4099854434624
KOD VÝR.:4099854434624
EAN.:4099854434624
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena