LEDVANCE LED zářivka EXT HO P T5 AC 1.45m 37W/80W G5 5600lm/840 50Y Dim
KOD KRAT.:OSELT5EX80/37/840
KOD VÝR.:4058075730410
EAN.:4058075730410
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Ledinaire Batten (generace 3) |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8719514527881 |
| Technické parametry: | |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Liniová |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Typ svítidla | Liniová |
| Krytí | IP20 |
| Příkon | 15 W |
| Světelný tok | 1600 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Životnost | 50000 hod |
| GPC | 911401842182 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514527881 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQBN021C-527881 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951452788199 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514527980 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSELT5EX80/37/840
KOD VÝR.:4058075730410
EAN.:4058075730410
KOD KRAT.:OSEF1906G-828209
KOD VÝR.:4058075836860
EAN.:4058075836860
KOD KRAT.:OS4099854580451
KOD VÝR.:4099854580451
EAN.:4099854580451
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena