LEDVANCE SMART+ filam.žárovka A67 11W/100W E27 2700K 1521lm Dim 15Y opál BT˙
KOD KRAT.:OSESMFA11DFBT
KOD VÝR.:4058075486089
EAN.:4058075486089
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CoreLine Batten (generace 4) |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8719514948815 |
| Technické parametry: | |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Liniová |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Typ svítidla | Liniová |
| Krytí | IP20 |
| Příkon | 49 W |
| Světelný tok | 6000 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| KOD | PHQBN126C60S/83012 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951494881599 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514948815 | ks | 1 | ks |
| GPC | 911401834284 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSESMFA11DFBT
KOD VÝR.:4058075486089
EAN.:4058075486089
KOD KRAT.:OSEST8AEM/14/840K1
KOD VÝR.:4058075692527
EAN.:4058075692527
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena