PHILIPS LED žárovka filament MASTER A60 3.4W/40W E27 927-922 470lm Dim 25Y čirá
KOD KRAT.:PHLEDMFA3.4/927D
KOD VÝR.:872016931091900
EAN.:8720169310919
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Master |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514449671 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Možnost stmívat | DimTone |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Patice | E27 |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 8719514449671 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003009982 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDMFA3.4/927DT | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951444967100 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDMFA3.4/927D
KOD VÝR.:872016931091900
EAN.:8720169310919
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena