LEDVANCE Low Bay - benzinky 145W 230V 19575lm 4000K IP66 80Y V 14840 DIM
KOD KRAT.:OS4099854182587
KOD VÝR.:4099854182587
EAN.:4099854182587
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169191235 |
| Rozměry | 140x64x140mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 70 mm |
| Označení zdroje | ST64 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 75 mm |
| Teplota chromatičnosti | 1800 K |
| Výška balení | 146 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Příkon | 7 W |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| GPC | 929003627601 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016919123500 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDFST7/18A | ks | 1 | ks |
| EAN | 8720169191235 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08720169 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854182587
KOD VÝR.:4099854182587
EAN.:4099854182587
KOD KRAT.:PHLEDCPD/E6.5/840
KOD VÝR.:872016929047100
EAN.:8720169290471
KOD KRAT.:PHELEDT25.9/865UO
KOD VÝR.:8720169292512
EAN.:8720169292512
KOD KRAT.:OSISMORWC1231x11BWF
KOD VÝR.:4058075573949
EAN.:4058075573949
KOD KRAT.:OSEF1906G-137884
KOD VÝR.:4099854137884
EAN.:4099854137884
KOD KRAT.:OSA9008DWBRT-2HFB
KOD VÝR.:4062172316019
EAN.:4062172316019
KOD KRAT.:OSELT5EX54/23/830
KOD VÝR.:4099854015199
EAN.:4099854015199
KOD KRAT.:OSA64210DWXTR
KOD VÝR.:4062172232920
EAN.:4062172232920
KOD KRAT.:AMISM50320
KOD VÝR.:ISM50320
EAN.:3606480030789
KOD KRAT.:BEP1413
KOD VÝR.:1902140300
EAN.:8595025301505
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena