PHILIPS LED žárovka CorePro A60 10.5W/75W E27 3000K 1055lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:PHLEDCPA10.5W/830
KOD VÝR.:872016916915900
EAN.:8720169169159
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169169050 |
| Rozměry | 60x60x110mm |
| Výška | 110 |
| Balení | 10 ks |
| Průměr | 60 mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 60 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 11 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 60 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Výška balení | 110 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Příkon | 7.5 W |
| Světelný tok | 806 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | PHLEDCPA7.5W/840 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8720169169050 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002306308 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016916905000 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCPA10.5W/830
KOD VÝR.:872016916915900
EAN.:8720169169159
KOD KRAT.:OSILSP1500/930/5
KOD VÝR.:4058075707658
EAN.:4058075707658
KOD KRAT.:PHLEDA7/827/6
KOD VÝR.:872016932463300
EAN.:8720169324633
KOD KRAT.:OSECOMFA9.4W/927
KOD VÝR.:4099854046872
EAN.:4099854046872
KOD KRAT.:PHI59467/31/E1
KOD VÝR.:8718696173688
EAN.:8718696173688
KOD KRAT.:PHI8719514432109
KOD VÝR.:871951443210900
EAN.:8719514432109
KOD KRAT.:MOUQRAM600/RAL9006
KOD VÝR.:UQRAM600/RAL9006
EAN.:8596099033248
KOD KRAT.:SIWM85
KOD VÝR.:WM85
EAN.:8592718012793
KOD KRAT.:PHETFCHPL36/827E27
KOD VÝR.:872016926783100
EAN.:8720169267831
KOD KRAT.:PHELEDT20.5/840HE
KOD VÝR.:8720169309609
EAN.:8720169309609
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena