MODUS veřejné osvětlení LV 17W 1800lm/740 IP65; V60 výložník
KOD KRAT.:MOLVLED1800V60
KOD VÝR.:LVLED1800V60
EAN.:8595073775075
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CLASSIC |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169188099 |
| Rozměry | 104x60x104mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 65 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 14.6 cm |
| Příkon | 7.3 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 1535 lm |
| Šířka balení | 63 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Výška balení | 146 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 100 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 8720169188099 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016918809900 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003625701 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08720169188105 | box | 11 | ks |
| KOD | PHLEDCA7.3/CWF/BL | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOLVLED1800V60
KOD VÝR.:LVLED1800V60
EAN.:8595073775075
KOD KRAT.:OMADR53000
KOD VÝR.:ADR53000
EAN.:8591728530006
KOD KRAT.:OSELSA40/5.5/CDF
KOD VÝR.:4058075304192
EAN.:4058075304192
KOD KRAT.:PHELEDTM18.2/830HO
KOD VÝR.:871869959241700
EAN.:8718699592417
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena