PHILIPS LED globe G125 8.5W/75W E27 2700K 1055lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:PHLEDG1258.5/827
KOD VÝR.:871869976475300
EAN.:8718699764753
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699777678 |
| Rozměry | 106x60x60mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 65 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 14.6 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 130 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 146 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Příkon | 7 W |
| Světelný tok | 806 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8718699777678 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929001243067 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDA7/827/2 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718699777685 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDG1258.5/827
KOD VÝR.:871869976475300
EAN.:8718699764753
KOD KRAT.:PHLEDCPG91.9W/827
KOD VÝR.:872016930181800
EAN.:8720169301818
KOD KRAT.:PHQRC132ZSME-3/WHg5
KOD VÝR.:871951495407699
EAN.:8719514954076
KOD KRAT.:KKS-66_FB
KOD VÝR.:S-66_FB
EAN.:8595057614734
KOD KRAT.:PHLEDG91.9/830
KOD VÝR.:8720169301658
EAN.:8720169301658
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena