PHILIPS LED kapka CorePro P48 7W/60W E27 2700K 806lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:PHLEDCPP7/827E27F
KOD VÝR.:871951431302600
EAN.:8719514313026
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169324077 |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 15 cm |
| Příkon | 4.2 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8720169324077 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003817503 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDA4.2/865 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08720169324084 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCPP7/827E27F
KOD VÝR.:871951431302600
EAN.:8719514313026
KOD KRAT.:PHLEDCPA7W/827
KOD VÝR.:8719514361249
EAN.:8719514361249
KOD KRAT.:OS4099854325649
KOD VÝR.:4099854325649
EAN.:4099854325649
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena