PHILIPS LED žárovka A60 9.5W/75W E27 4000K 1055lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:PHLEDA9.5/840
KOD VÝR.:8720169324213
EAN.:8720169324213
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699769888 |
| Váha | .1 kg |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 14.6 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Ekvivalentní náhrada za | 75 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 10 W |
| Světelný tok | 1055 lm |
| Tvar zdroje | klasická žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | PHLEDA10/CW/BL | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718699769895 | box | 11 | ks |
| EAN | 8718699769888 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929001234803 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871869976988801 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514398740 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDA9.5/840
KOD VÝR.:8720169324213
EAN.:8720169324213
KOD KRAT.:OSESMA8.5TWBT
KOD VÝR.:4058075485198
EAN.:4058075485198
KOD KRAT.:OSESMA9MCWF/3
KOD VÝR.:4058075778870
EAN.:4058075778870
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena