PHILIPS LED žárovka A60 13W/100W E27 4000K 1521lm NonDim 15Y opál 3-pack
KOD KRAT.:PHLEDA13/CW/3
KOD VÝR.:871869969490602
EAN.:8718699694906
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699694982 |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 17.6 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 75 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Příkon | 10 W |
| Světelný tok | 1055 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8718699694982 | pck | 3 | pck |
| GPC | 929002306504 | pck | 3 | pck |
| EOC | 871869969498201 | pck | 3 | pck |
| KOD | PHLEDA10/WW/4 | pck | 3 | pck |
| EAN | 08718699774585 | box | 11 | pck |
KOD KRAT.:PHLEDA13/CW/3
KOD VÝR.:871869969490602
EAN.:8718699694906
KOD KRAT.:PHL32/840
KOD VÝR.:871150055968515
EAN.:8711500559685
KOD KRAT.:PHELEDT4.5/840
KOD VÝR.:8720169308886
EAN.:8720169308886
KOD KRAT.:DRMN2400PPBBL4
KOD VÝR.:5000394176645
EAN.:5000394176645
KOD KRAT.:DRMN1500PPBBL4
KOD VÝR.:5000394176027
EAN.:5000394176027
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:PHPIEB3/WWF/E14
KOD VÝR.:872790097038800
EAN.:8727900970388
KOD KRAT.:PHLEDP7/CWF/E27
KOD VÝR.:8719514309722
EAN.:8719514309722
KOD KRAT.:PHIH8720169331037
KOD VÝR.:8720169331037
EAN.:8720169331037
KOD KRAT.:SIPS06
KOD VÝR.:PS06
EAN.:8595092107376
KOD KRAT.:EABC-U-1/8-TW-ECO
KOD VÝR.:281697
EAN.:4015082816971
KOD KRAT.:PHIH8720169330610
KOD VÝR.:8720169330610
EAN.:8720169330610
KOD KRAT.:KK8654_HB
KOD VÝR.:8654_HB
EAN.:8595057613270
KOD KRAT.:OSF4099854199875
KOD VÝR.:4099854199875
EAN.:4099854199875
KOD KRAT.:KACYKY4B4
KOD VÝR.:CYKY4x4
EAN.:5907802037645
KOD KRAT.:MGLC0404.9/WW/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-2700K
EAN.:4892657053456
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena