PHILIPS LED zářivka CorePro EM UO 1.5m 25.9W/58W G13 3500lm/840 50Y
KOD KRAT.:PHELEDTC25.9/840UO
KOD VÝR.:8720169278660
EAN.:8720169278660
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514419018 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 58 W |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 3500 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Patice | G13 |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 8719514419018 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHELEDTC31.5/840UO | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514419025 | box | 11 | ks |
| GPC | 929003154402 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951441901800 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHELEDTC25.9/840UO
KOD VÝR.:8720169278660
EAN.:8720169278660
KOD KRAT.:OSESMA9TWWFB22/3
KOD VÝR.:4058075778856
EAN.:4058075778856
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena