PHILIPS LED zářivka T8 EM UO 1.5m 25.9W/58W G13 3500lm/865 35Y
KOD KRAT.:PHELEDT25.9/865UO_pos
KOD VÝR.:8720169292512
EAN.:8720169292512
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169292512 |
| Rozměry | 1514x28x1514mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30.5 mm |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 157.7 cm |
| Příkon | 25.9 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 3500 lm |
| Šířka balení | 305 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Výška balení | 1577 mm |
| Životnost | 35000 hod |
| Patice | G13 |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| EAN | 8720169292512 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003746601 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHELEDT25.9/865UO | ks | 1 | ks |
| EAN | 08720169292529 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHELEDT25.9/865UO_pos
KOD VÝR.:8720169292512
EAN.:8720169292512
KOD KRAT.:OSISMORWC1231x11BWF
KOD VÝR.:4058075573949
EAN.:4058075573949
KOD KRAT.:OSEF1906G-137884
KOD VÝR.:4099854137884
EAN.:4099854137884
KOD KRAT.:OSA9008DWBRT-2HFB
KOD VÝR.:4062172316019
EAN.:4062172316019
KOD KRAT.:OSELT5EX54/23/830
KOD VÝR.:4099854015199
EAN.:4099854015199
KOD KRAT.:OSA64210DWXTR
KOD VÝR.:4062172232920
EAN.:4062172232920
KOD KRAT.:AMISM50320
KOD VÝR.:ISM50320
EAN.:3606480030789
KOD KRAT.:BEP1413
KOD VÝR.:1902140300
EAN.:8595025301505
KOD KRAT.:PHQBN021C-527928
KOD VÝR.:871951452792899
EAN.:8719514527928
KOD KRAT.:OS4058075839960
KOD VÝR.:4058075839960
EAN.:4058075839960
KOD KRAT.:PHELEDTM26/865HO2
KOD VÝR.:871869681925800
EAN.:8718696819258
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena