PHILIPS LED zářivka MASTER EM HO 0.6m 7.6W/18W G13 1150lm/865 75Y
KOD KRAT.:PHELEDTM7/865HO
KOD VÝR.:872110304419800
EAN.:8721103044198
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169204904 |
| Rozměry | 604x28x604mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30.5 mm |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 66.8 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 30.5 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 668 mm |
| Životnost | 35000 hod |
| Patice | G13 |
| Světelný tok | 850 lm |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| GPC | 929003577401 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHELEDT8/830HO | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016920490400 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08720169204911 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8720169204904 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHELEDTM7/865HO
KOD VÝR.:872110304419800
EAN.:8721103044198
KOD KRAT.:PH8719514444430
KOD VÝR.:871951444443000
EAN.:8719514444430
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena