PHILIPS LED zářivka CorePro EM UO 1.5m 25.9W/58W G13 3500lm/840 50Y
KOD KRAT.:PHELEDTC25.9/840UO
KOD VÝR.:8720169278660
EAN.:8720169278660
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514444379 |
| Rozměry | 603x28x603mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 50.5 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Výška balení | 699 mm |
| Patice | G13 |
| Světelný tok | 800 lm |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| Životnost | 15000 hod |
| GPC | 929001276321 | ks | 1 | ks |
| KOD | PH8719514444379 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514444386 | box | 11 | ks |
| EAN | 8719514444379 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951444437900 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHELEDTC25.9/840UO
KOD VÝR.:8720169278660
EAN.:8720169278660
KOD KRAT.:OSEST8AUOEM/15.6/830
KOD VÝR.:4058075611917
EAN.:4058075611917
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena