LEDVANCE LED zářivka EM CHIP S T8 1.2m 18W/36W G13 2000lm/840 50Y
KOD KRAT.:OSELT8EMCH36/18/840
KOD VÝR.:4099854271472
EAN.:4099854271472
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Master Value |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514316881 |
| Balení | 10 ks |
| Energetická třída | C |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 58 W |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Životnost | 60000 hod |
| Patice | G13 |
| Světelný tok | 3700 lm |
| EAN | 8719514316881 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951431688100 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002998002 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHELEDTM23W840UO | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514316898 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSELT8EMCH36/18/840
KOD VÝR.:4099854271472
EAN.:4099854271472
KOD KRAT.:PH8719514444379
KOD VÝR.:871951444437900
EAN.:8719514444379
KOD KRAT.:PHELEDTC25.9/840UO
KOD VÝR.:8720169278660
EAN.:8720169278660
KOD KRAT.:OSEST8AUOEM/15.6/830
KOD VÝR.:4058075611917
EAN.:4058075611917
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena