PHILIPS LED zářivka CorePro UN HO 0.6m 8W/18W G13 850lm/830 50Y
KOD KRAT.:PHELEDTCO8/830UNHO
KOD VÝR.:871869978277100
EAN.:8718699782771
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169200043 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 58 W |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 3500 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Patice | G13 |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 8720169200043 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHELEDTCO23/840UNUO | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003648502 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016920004300 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHELEDTCO8/830UNHO
KOD VÝR.:871869978277100
EAN.:8718699782771
KOD KRAT.:PHELEDTM16/840HO
KOD VÝR.:872016938813000
EAN.:8720169388130
KOD KRAT.:PH8719514444454
KOD VÝR.:871951444445400
EAN.:8719514444454
KOD KRAT.:PHELEDT25.9/830UO
KOD VÝR.:8720169292475
EAN.:8720169292475
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena