OSRAM halogenová žárovka HLX64627 100W 12V GZ6.35 speciální
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514486461 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 36 W |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 121 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 1850 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Patice | G13 |
| Životnost | 50000 hod |
| GPC | 929003577532 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514486461 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951448646100 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHELEDTC18/830HO | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
KOD KRAT.:PHL8/10
KOD VÝR.:871150026042027
EAN.:8711500260420
KOD KRAT.:PHELEDT6/840
KOD VÝR.:872016919409000
EAN.:8720169194090
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena