Schneider N.UNICA.Studio.Outline ram.dekorativní ; béžová
KOD KRAT.:AMNU230044
KOD VÝR.:NU230044
EAN.:3606481953094
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514313002 |
| Energetická třída | E |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | B38 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E14 |
| Příkon | 7 W |
| Světelný tok | 806 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EOC | 871951431300200 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDCPB7/865F | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514313002 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002972902 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMNU230044
KOD VÝR.:NU230044
EAN.:3606481953094
KOD KRAT.:OS4099854046957
KOD VÝR.:4099854046957
EAN.:4099854046957
KOD KRAT.:PHI8719514453180
KOD VÝR.:871951445318000
EAN.:8719514453180
KOD KRAT.:BEM0017
KOD VÝR.:2201018000
EAN.:8592920136126
KOD KRAT.:PHDN142B10S/840U
KOD VÝR.:872016950299499
EAN.:8720169502994
KOD KRAT.:PHICL25717W40KC
KOD VÝR.:871869977725800
EAN.:8718699777258
KOD KRAT.:OS4099854430558
KOD VÝR.:4099854430558
EAN.:4099854430558
KOD KRAT.:OSILSP2000/965/5/IP6
KOD VÝR.:4058075706132
EAN.:4058075706132
KOD KRAT.:PHQRCRC132V-751279
KOD VÝR.:872016975127999
EAN.:8720169751279
KOD KRAT.:OSIDCCLAYNEC3
KOD VÝR.:4058075841086
EAN.:4058075841086
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena