OSRAM TUBEKITLED15 21.5W/830 230V OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854538742
KOD VÝR.:4099854538742
EAN.:4099854538742
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514312548 |
| Váha | .04 kg |
| Energetická třída | F |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 36 mm |
| Označení zdroje | B35 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 11.2 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 36 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Tvar zdroje | svíčková žárovka |
| Výška balení | 112 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 5 W |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | PHLEDCPB5/840F | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514312548 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002968802 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951431254800 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514312555 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854538742
KOD VÝR.:4099854538742
EAN.:4099854538742
KOD KRAT.:YHOS-3L-21010
KOD VÝR.:085736-9-4
EAN.:8594031136699
KOD KRAT.:KK4821/P_KB
KOD VÝR.:4821/P_KB
EAN.:8595057604940
KOD KRAT.:BEM0017
KOD VÝR.:2201018000
EAN.:8592920136126
KOD KRAT.:PHDN142B10S/840U
KOD VÝR.:872016950299499
EAN.:8720169502994
KOD KRAT.:PHICL25717W40KC
KOD VÝR.:871869977725800
EAN.:8718699777258
KOD KRAT.:OS4099854430558
KOD VÝR.:4099854430558
EAN.:4099854430558
KOD KRAT.:OSILSP2000/965/5/IP6
KOD VÝR.:4058075706132
EAN.:4058075706132
KOD KRAT.:PHQRCRC132V-751279
KOD VÝR.:872016975127999
EAN.:8720169751279
KOD KRAT.:OSIDCCLAYNEC3
KOD VÝR.:4058075841086
EAN.:4058075841086
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena