PHILIPS LED svíčka B38 7W/60W E14 6500K 806lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:PHLEDB7/CDF/E14
KOD VÝR.:8719514309746
EAN.:8719514309746
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699772093 |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 39 mm |
| Označení zdroje | B38 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 11.7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 830 lm |
| Šířka balení | 39 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Výška balení | 117 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E14 |
| Příkon | 7 W |
| Životnost | 15000 hod |
| GPC | 929001394755 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718699772093 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDB7W/CDF/BL | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718699772109 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDB7/CDF/E14
KOD VÝR.:8719514309746
EAN.:8719514309746
KOD KRAT.:OSH66748PRO/240
KOD VÝR.:4008321945617
EAN.:4008321945617
KOD KRAT.:OSILIN0.5/840
KOD VÝR.:4058075399747
EAN.:4058075399747
KOD KRAT.:MOLLL2000RM1KVM4ND
KOD VÝR.:LLL2000RM1KVM4ND
EAN.:8596099004767
KOD KRAT.:EABC-U-2/24-TW-ECO
KOD VÝR.:281710
EAN.:4015082817107
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena