PHILIPS LED pásek MASTER 8.3W/m 24V 965 950lm/m IP20 role.5m
KOD KRAT.:PHLEDMLS344464
KOD VÝR.:871951434446400
EAN.:8719514344464
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514309784 |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | B35 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Příkon | 2.8 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 25 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E14 |
| Světelný tok | 250 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8719514309784 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002977055 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDB2.8/WWF/E14/4 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDMLS344464
KOD VÝR.:871951434446400
EAN.:8719514344464
KOD KRAT.:OSISFCV42/840PS
KOD VÝR.:4099854042133
EAN.:4099854042133
KOD KRAT.:SIHP26
KOD VÝR.:HP26
EAN.:8592718014995
KOD KRAT.:BES30700
KOD VÝR.:2333130750
EAN.:8592920107768
KOD KRAT.:MOSOL2000M3KOND
KOD VÝR.:SOL2000M3KO/ND
EAN.:8596099022143
KOD KRAT.:MFCONOLED
KOD VÝR.:CONOLED 5W
KOD KRAT.:PHWHFM114LH
KOD VÝR.:871150053682230
EAN.:8711500536822
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena