PHILIPS LED reflektor Classic PAR16 3.8W/50W GU10 927 345lm/36° Dim 15Y 3-pack
KOD KRAT.:PHLEDGU103.8/927D/3
KOD VÝR.:871869977645900
EAN.:8718699776459
| Výrobce: | |
| Produktová řada | MASTER LED spot Value D |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169399389 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 370 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Úhel vyzařování | 60 st. |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | GU10 |
| Reflektor | ANO |
| Životnost | 25000 hod |
| GPC | 929004248402 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016939938900 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHEMVGU103.794060D | ks | 1 | ks |
| EAN | 8720169399389 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDGU103.8/927D/3
KOD VÝR.:871869977645900
EAN.:8718699776459
KOD KRAT.:PHLEDGU104.6/827/3
KOD VÝR.:8718699776114
EAN.:8718699776114
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena