PHILIPS LED reflektor MASTER.UE PAR16 2.1W/75W GU10 4000K 400lm 36° Dim 50Y
KOD KRAT.:PHLEDMUGU102.1/840D
KOD VÝR.:872016930796400
EAN.:8720169307964
| Výrobce: | |
| Produktová řada | MASTER LED spot Value D |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8721103052360 |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | GU10 |
| Reflektor | ANO |
| Světelný tok | 355 lm |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 25000 hod |
| EOC | 872110305236000 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHEMVGU103.792736D5 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8721103052360 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929004247952 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDMUGU102.1/840D
KOD VÝR.:872016930796400
EAN.:8720169307964
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena